Zimné športy

Orava Snow

8,5 km zjazdoviek

Dĺžka trasy

Celodenný: 24€

Vstupné

Informácie o aktivite

Zimné stredisko Orava Snow leží v najstudenšej slovenskej doline v Oravskej Lesnej. V súčasnosti má dve lanovky a 7 zjazdoviek v celkovej dĺžke 8,5 km.

Vďaka rôznorodosti svahov a rozsahom služieb je ako stvorený pre rodinnú lyžovačku. Až šesť zo siedmich zjazdoviek je vybavených moderným systémom technického zasnežovania. Stredisko tak garantuje prevádzku celého komplexu aj v prípade nedostatku prírodného snehu. Pokladničný systém je doplnený o možnosť online predaja skipassov na e-shope. 

V ponuke strediska je aj lyžiarska škola Yeti, ktorej skúsení a licencovaní inštruktori, sa venujú individuálnej a skupinovej výučbe lyžiarov a snowboardistov. Orava Snow je ideálnym miestom pre začiatočníkov, vďaka širokým a nenáročným svahom. Pre menej odvážnych je k dispozícii vlastný bezpečný uzavretý areál lyžiarskej škôlky s vlekom, bez potreby skipassu. Vstup je možný len v sprievode inštruktora. Lekcia trvá 50 minút a cena sa pohybuje od 23 € na jednu osobu (individuálna výučba). Skupinové lekcie sú vhodné pre všetkých, ktorí už majú základné skúsenosti s lyžovaním, či snowboardovaním a chcú sa zdokonaliť.

Na svoje si prídu aj milovníci bežkovania, ktorí majú k dispozícii 5 km bežeckých tratí. 

Súčasťou areálu je aj wellness centrum, ktoré sa nachádza hneď pri sedačkovej lanovke, vedľa reštaurácie. Delí sa na wellness a oddychovú zónu. Pre návštevníkov wellnessu je k dispozícií dámska a pánska šatňa so sprchami a WC. Vstup je potrebné si vopred rezervovať, minimum je päť osôb, maximum pätnásť.Vo vnútornej wellness zóne sa nachádzajú dve vírivé vane, fínska sauna (s 95°C), sauna s parou (so 45°C) a ochladzovacia sprcha.

 

Dôležité informácie


LokalitaOravská Lesná
Vstupné Celodenný: 24€ / Zobraziť
Otv. hodiny Denne: 9.00 - 16.00
ParkovanieÁno, v stredisku
Webstránkawww.oravasnow.sk/
Súradnice49.3865 19.17997222

Mohlo by vás zaujímať

Najväčšia databáza starostlivo vyberaných zážitkov na Orave


Neprehliadni na portáli

Najväčšia databáza starostlivo vyberaných zážitkov na Orave