Zimné športy

Ski Vitanová

4,1 km zjazdoviek

Dĺžka trasy

Celodenný: 24€

Vstupné

Informácie o aktivite

Ski Vitanová je skvelým miestom pre rodinnú lyžovačku. 5 zjazdoviek v celkovej dĺžke 4,1 km spríjemňuje nezabudnuteľný výhľad na Tatry.

Lyžiarske stredisko funguje od roku 2008. Je situované v blízkosti obce Vitanová pri meste Trstená, v pohraničnej oblasti. Hraničný prechod Suchá Hora sa nachádza len 5 km od strediska. Na dosah od strediska sú tiež termálne kúpaliská v Oraviciach.

Zjazdovky sú v nadmorskej výške 725 až 968 m. n. m. s prevýšením 243 m. 5 lyžiarskych tratí ľahkej a strednej náročnosti je pravidelne upravovaných a podľa potreby technicky zasnežovaných. Vyviesť sa je možné 4 sedačkovou lanovkou, dvoma vlekmi alebo pohyblivým pásom v lyžiarskej škole. Celková prepravná kapacita je 3600 osôb za hodinu.

Okrem sedačkovej lanovky sa v stredisku nachádzajú dva lyžiarske vleky a pohyblivý pás pre začiatočníkov v lyžiarskej škole. Lyžiarska škola sa nachádza pri dolnej stanici lanovky, rovnako aj požičovňa a servis športového výstroja. 

V rámci služieb je dostupná úschovňa, ubytovanie, reštaurácia, požičovňa lyžiarskej výstroje, servis a lyžiarska škola pre deti aj dospelých.

 

Dôležité informácie


LokalitaVitanová
Vstupné Celodenný: 24€ / Zobraziť
Otv. hodiny Denne: 9:00 - 16:00
ParkovanieV stredisku, zadarmo
Webstránkawww.skivitanova.sk/
Súradnice49.34180556 19.73755556

Mohlo by vás zaujímať

Najväčšia databáza starostlivo vyberaných zážitkov na Orave


Neprehliadni na portáli

Najväčšia databáza starostlivo vyberaných zážitkov na Orave