Zážitky

Laser game

1 hra: 15 minút

Trvanie

Základné: 4,5 € / os,

Vstupné

Informácie o aktivite

Laser Game je akčná hra, podobná paintballu alebo airsoftu. Je určená pre dvoch a maximálne trinásť hráčov a trvá pätnásť minút. Hráčom sa však odporúča rezervovať si aspoň dve hry.

V celej aréne je tma a hustá hmla s dobre nasvietenými prekážkami. Zásah zo zbrane nebolí, pretože ide o bezpečný laserový lúč, ktorého zásahy sníma vesta, ktorú má každý hráč na sebe. Je vhodné obliecť sa do tmavého oblečenia, aby ste s prostredím dokonale splynuli. Skúsení hráči môžu požiadať o "extra" hmlu pre väčší zážitok z hry.

Počas Laser Game sa nielen súťaží, ale aj športujete. V prípade, že ide o firemnú akciu alebo teambuilding je k dispozícii profesionálny tím, ktorý vysvetlí základné pravidlá hry, oboznámi s hracími systémami a pomôže vybrať z niekoľkých hracích variant. Súčasťou servisu je aj zabezpečenie externého cateringu podľa želania klienta.

Laser Game je vhodná aj pre deti od 8 rokov. Pri súťažení sa rozhýbu, upevnia si princíp kolegiality a fair play, precvičia reflexy a predovšetkým si užijú množstvo nezabudnuteľnej zábavy.

Dôležité informácie


LokalitaNámestovo
Vstupné Základné: 4,5 € / os, / Zobraziť
Trvanie1 hra: 15 minút
Otv. hodiny PO - ŠT: 14:00 - 22:00, PI - NE: 12:00 - 24:00 / Zobraziť
ObmedzeniaMax. 13 osôb, nie je možné platiť kartou
ParkovanieZadarmo, pri aréne
Webstránkawww.lasergameno.sk
Súradnice49.39701024 19.48754668

Mohlo by vás zaujímať

Najväčšia databáza starostlivo vyberaných zážitkov na Orave


Neprehliadni na portáli

Najväčšia databáza starostlivo vyberaných zážitkov na Orave